Skena të tmerrshme në takimin mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics

Basketboll

Skena të tmerrshme në takimin mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics

Më: 14 maj 2022 Në ora: 11:11
Skena të tmerrshme në takimin mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics

Skena të tmerrshme në takimin mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics: Tre persona të qëlluar, përfshirë këtu një vajzë 16-vjeçare!

Janë parë skena terrori në takimin e zhvilluar mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics në kuadër të play-offit të NBA.

Derisa ndeshja përfundoi në të mirë të Celtics me 108-95, jashtë arenës është shënuar një incident tragjik.

Tre presona janë qëlluar, përfshirë këtu një vajzë 16-vjeçare, jashtë stadiumit të Milwaukee Bucks.

Personi që shtiu mbi shikuesit është arrestuar, por ende nuk ka detajet të tjera se sa persona kanë mbetur të lënduar.

Ende nuk dihet as për gjendjen e tre personave që u qëlluan, por që gjuajtësi është kapur shpejtë nga policia amerikane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat