Drejtori Sportiv i Pejës: Ne nuk do të luajmë të enjten ndaj Trepçës

Basketboll

Drejtori Sportiv i Pejës: Ne nuk do të luajmë të enjten ndaj Trepçës

Më: 17 maj 2022 Në ora: 11:39
Drejtori Sportiv i Pejës: Ne nuk do të luajmë të enjten ndaj Trepçës

Arbër Elshani ka reaguar në rrjetet sociale rreth ndeshjes që do të luhet të enjten në Karagaç, në mes të Pejës dhe Treçës.

“Tashmë është pothuajse zyrtare. Ne nuk do të luajmë të enjten. Konsekuencat do të ju tregojmë më vonë.

Të gjitha të argumentuara” njoftoi Elshani në rrjetet sociale.

Peja dhe Trepça u denuan nga FBK pas ndeshjes së tretë në Art Motion Superliga e Kosovës.

Ndërsa në parket, gjithçka është në favorin e Minatorëve, duke udhëhequr serinë 2-1 pas tre ndeshjeve të luajtura në gjysëm-finale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat