KBF Shkupi: Urime 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”   

Basketboll

KBF Shkupi: Urime 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”   

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 15:01
KBF Shkupi: Urime 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”   

Klubi i basketbollit Shkupit në konkurrencën e femrave, me presidenten e saj, Fjolla Miftari, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Klubi nga Maqedonia e Veriut, ka fjalë miradije për gazetën duke i dëshiruar suksese të mëdha.

“Urojmë 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

“Bota sot” është gazetë e gjithanshme dhe i trajton të gjitha sportet me korrektësi e profesionalizëm. 

Urojmë të vazhdoni me këtë frymë në përkrahjen e sportit në përgjithësi”, uron KBF Shkupi me presidenten Fjolla Miftari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat