Remzi Ramadani: Gazeta “Bota sot”, jeni më të mirët, frymëzim i sportistëve

Basketboll

Remzi Ramadani: Gazeta “Bota sot”, jeni më të mirët, frymëzim i sportistëve

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:33
Remzi Ramadani: Gazeta “Bota sot”, jeni më të mirët, frymëzim i sportistëve

Remzi Ramadani, ish gjyqtar i mirënjohur i basketbollit, tha se gazeta “Bota sot”, gjithmonë ka qenë inspirim për të.  Ramadani, kontribues i madh në basketboll, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

“Urime “Bota sot”. Është gazetë që fle në shpirt dhe e lexoj më ëndje.

Është gazetë që i jep hapësirë të gjitha sporteve, kritikon në momentet e duhura por edhe të lavdëron kur e meriton. 

Gazetë që ka dhënë dhe po jep shumë në përgjithësi për sportin.

Uroj përvjetorë të panumërta. Jeni më të mirët, frymëzim i sportistëve”, uron Ramadani.   
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat