Në Prizren do të organizohet Kampionati Evropian, Divizioni C

Basketboll

Në Prizren do të organizohet Kampionati Evropian, Divizioni C

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 12:13
Në Prizren do të organizohet Kampionati Evropian, Divizioni C

Nga 12 deri më 17 korrik në Prizren do të organizohet Kampionati Evropian, Divizioni C për meshkuj U16.

"Basketbollistët e rinj të Kosovës kanë nevojë për përkrahje nga tifozët.

Kjo është hera e parë që një ngjarje e tillë mbahet në Prizren. Tetë shtete në garë për trofeun e çmuar.

Eja dhe përkrahi Dardanët e rinj!, njofton FBK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat