​Benfika-Ylli përballen në Ligën e Kampionëve, ndiqeni LIVE këtu

Basketboll

​Benfika-Ylli përballen në Ligën e Kampionëve, ndiqeni LIVE këtu

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 22:02
Foto ilustrim

​Benfika-Ylli përballen në Ligën e Kampionëve, ndiqeni LIVE këtu

Kualifikimet e Ligës së Kampionëve do të zhvillohen në këtë mesjavë, ndërsa kampionët e Kosovës, Golden Eagle Ylli, do të ketë një mision shumë të vështirë për të depërtuar në fazën e grupeve të kësaj gare.

Benfica ka epërsinë e fushës vendase, ndërsa Brose Bamberg është emri më i madh në short, kurse Keravnos gjithashtu ka përvojë në sezonin e rregullt në BCL, shkruan faqja zyrtare e kësaj lige.

Norrkoping Dolphins nga Suedia, Budivelnyk nga Ukraina dhe Golden Eagle Ylli nga Kosova janë më pak të avantazhuara, por që nuk udhëtojnë me flamur të bardhë.

Këtu mund ta ndiçni LIVE ndeshjen:

https://www.youtube.com/watch?v=zLlhiIcixQk

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat