Arrin në Prishtinë trajneri legjendar i Euroligës!

Basketboll

Arrin në Prishtinë trajneri legjendar i Euroligës!

Më: 23 shtator 2022 Në ora: 16:15
ë

Arrin në Prishtinë trajneri legjendar i Euroligës!

Të premten ka aterruar në Prishtinë, trajneri i njohur Oktay Mahmuti.

Ai do të jetë ligjërues në Klinikën e Trajnerëve të Basketbollit.

Ardhja e tij është një lajm i mirë për basketbollin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat