Humb jetën tragjikisht ish basketbollisti 

Basketboll

Humb jetën tragjikisht ish basketbollisti 

Nga: K.G.. Më: 31 maj 2024 Në ora: 17:27
Drew Gordon

Drew Gordon, vëllai i madh i basketbollistit të Denverit, Aaron Gordon, vdiq në një aksident me makinë mbrëmë në Portland në moshën 33-vjeçare.

Gordon ka luajtur për disa klube në Evropë, kryesisht në Rusi, Poloni dhe Lituani. 

Një kohë ka veshur edhe fanellën e Philadelphia 76ers në ligën NBA.

Vitin e kaluar ai vendosi t'i japë fund karrierës së tij në basketboll.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat