“Katunarja ime”- Bes Kallaku i bën dedikimin e ëmbël Xhensila Myrtezajt, nuk mungojnë batutat

Bota e Yjeve

“Katunarja ime”- Bes Kallaku i bën dedikimin e ëmbël Xhensila Myrtezajt, nuk mungojnë batutat

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 13:23
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk ngurrojnë të shprehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Së fundmi, aktori i humorit publikoi një foto nga festa e 30-vjetorin të lindjes teksa përqafonte fort bashkëshorten e tij.

Ai i bëri një dedikim të ëmbël, ku edhe nuk munguan notat e humorit.

“Si e ka ajo kënga: “Katunarja ime”??? 😂,”- shkroi Bes Kallaku krahas imazhit bardh e zi, ku çifti duken mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Ndërkohë dha edhe një mesazh për ndjekësit.

“Bjer në dashuri me Zotin dhe Ai do të dërgojë personin e duhur,”- shkroi aktori.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat