Hailey Bieber kaloi katër orë duke marrë flokët e saj në një sallon flokësh në Beverly Hills

Bota e Yjeve

Hailey Bieber kaloi katër orë duke marrë flokët e saj në një sallon flokësh në Beverly Hills

Nga: D.B. Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 15:44
Hailey Bieber

Modelja 24-vjeçare Hailey Bieber dukej e butë në pantallonat e saj të shkurtra bikër nën një xhaketë sportive me madhësi të madhe, të cilën e shoqëroi me një maskë të zezë për të mbrojtur veten dhe të tjerët nga koronavirusi .

Hailey Bieber kaloi katër orë duke i marrë flokët e saj në një sallon flokësh në Beverly Hills të Mërkurën.

Kështu që Hailey goditi sallonin në kohën e duhur për mbylljen e dytë, duke bërë që valët e saj ombre, të forcoheshin dhe të dukeshin edhe më bukur para festës së Krishtlindjeve.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat