Pozon nudo si shtatzënë, njëra nga femrat më të bukura në planet

Bota e Yjeve

Pozon nudo si shtatzënë, njëra nga femrat më të bukura në planet

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 09:29
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Modelja me famë botërore po pret fëmijën e parë në lidhjen me Sebastian Bear-McClard.

29 vjeçarja po e shfrytëzon shtatëzaninë e saj edhe për fotosesione të veçanta.

Image

Modelja angleze për të disatën herë po nxjerrë trupin e saj dhe barkun e fryrë duke postuar nudo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat