Loredana feston publikimin e albumit “Medusa” me ëmbëlsirën më të veçantë

Bota e Yjeve

Loredana feston publikimin e albumit “Medusa” me ëmbëlsirën më të veçantë

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 11:05
Loredana

Loredana solli në treg albumin e ri.

Albumi i shumëpritur i reperes shqiptare, Loredana erdhi më në fund.

Në fillim të javës Loredana zbuloi në Instagram se po sillte këngë me Ufo361, ku tha se do të publikojë një këngë me të dhe albumin e plotë.

Image

Teksa miqtë e saj i kishin bërë surprizë edhe një tortë mjaft interesante ku shihej një gjarpër rreth ëmbëlsirës së bardhë.

Fansat e Loredanës e kanë pritur prej kohësh këtë lajm dhe më në fund dëshira e tyre u plotësua.

Albumi përmban 11 këngë disa nga titujt e tyre janë, “Checka”, “Easy”, “Gangster”, “Uh Uh”.

Loredana u shpreh disa javë më parë se nëpërmjet këtij albumi “Kam dashur të them diçka por nuk më kanë lejuar të them asgjë.” duke sqaruar se ky nuk është thjesht tekst kënge, por jeta e saj gjatë 18 muajve të fundit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat