26-vjeçarja mahnit me fizikun e pabesueshëm, pozon me bikini buzë detit nga pushimet luksoze në Dubai

Bota e Yjeve

26-vjeçarja mahnit me fizikun e pabesueshëm, pozon me bikini buzë detit nga pushimet luksoze në Dubai

Më: 25 dhjetor 2020 Në ora: 07:36
Yazmin Oukhellou

Ajo po qëndron në Dubai për Krishtlindje bashkë me të dashurin e saj, James Lockm sipas “Daily Mail”.

Ylli i “Towie”, Yazmin Oukhellou, tregoi fizikun e saj të pabesueshëm e veshur me një palë bikini të bardha, të cilat kishin edhe një detaj: rripa zinxhir.

Bukuroshja dukej në super formë teksa shijonte rrezet e diellit buzë detit.

26-vjeçarja kishte përdorur një make up të lehtë, me ngjyra të tokës, por vetullat dhe qerpikët i kishte theksuar më shumë.

Yazmin, ashtu si edhe disa personazhë të famshëm të tjerë, supozohet se ka udhëtuar drejt Dubait për qëllime biznesi, pasi në kushte normale kjo gjë nuk do të ishte lejuar për shkak të bllokimit nga pandemia.

Pas kritikave nga ndjekësit në rrjete sociale, bukuroshja seksi shpjegoi se këtë udhëtim e bëri sepse pikërisht vitin e ardhshëm do të nisë biznesin e ri në Dubai.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat