Rina Balaj ndau me fansat pamje nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Bota e Yjeve

Rina Balaj ndau me fansat pamje nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Më: 17 janar 2021 Në ora: 00:13
Rina Balaj

Rina Balaj ka paralajmëruar se po sjell projektin e ri muzikor.

Disa ditë më parë këngëtarja shqiptare, Rina Balaj, paralajmëroi një këngë të ‘zjarrtë’.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Kurse tashmë duket se ajo ka përfunduar një këngë të ‘zjarrtë’ dhe është duke xhiruar klipin muzikor, e cila do të jetë pjesë e albumit të cilin sipas saj do ta publikoj gjatë vitit 2021.

Rina gjithashtu kishte kërkuar ndihmën e fansave të saj për titullin e albumit.

Image

“Kam përfunduar një këngë e cila do të jetë pjesë e albumit për vitin 2021, më dhuroni ide për emrin e albumit”, shkroi Rina në Instastory.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat