Ku shëtit Greta Koçi në këto kohë pandemia, fansat ngrenë dyshime se këngëtarja mund të ketë lënë Shqipërinë

Bota e Yjeve

Ku shëtit Greta Koçi në këto kohë pandemia, fansat ngrenë dyshime se këngëtarja mund të ketë lënë Shqipërinë

Më: 17 janar 2021 Në ora: 16:25
Greta Koçi

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, ndonëse vitet e fundit nuk është aq shumë aktive në muzikë.

Bukuroshja zeshkane ka publikuar rreth dy muaj më parë këngën e saj të fundit “Dola n’penxhere”, që është pritur mjaft mirë nga fansat e saj.

Por, nga bëhet Greta kohët e fundit, dini gjë? Në fakt, mediat së fundmi po aludojnë se këngëtarja mund të jetë shpërngulur në Austri. Shkak janë bërë postimet e saj të fundit në “Instagram”.

Image

Prej muajit tetor vëmë re se fotot e postuara prej saj në këtë rrjet social janë të shoqëruara me vendndodhjen “Vienna, Austria”.

Këngëtarja shfaqet në vende të ndryshme, duke na kënaqur sytë me fotot e realizuara teksa në të gjitha prej tyre shfaqet vetëm një ‘location’. Por kush të jetë fotografi?

Image

Këtë nuk dimë ta themi, pasi Greta nuk na ka treguar asgjë, e as çfarë po kurdis në shtetin austriak. Foton e fundit ajo e ka postuar diten e djeshme dhe është pikërisht nje selfie, e shoqëruar me të njëjtin “location”.

Nuk dimë të themi nëse shpërngulja e saj është e përkohshme apo e përhershme, por na mbetet të presim derisa Greta të na tregojë se çfarë fshihet pas këtij largimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat