Ronela Hajati zbulon këngën me të cilën do të hapë dasmën e saj, por a është ajo në një lidhje?

Bota e Yjeve

Ronela Hajati zbulon këngën me të cilën do të hapë dasmën e saj, por a është ajo në një lidhje?

Më: 19 janar 2021 Në ora: 15:00
Ronela Hajati

Pas ndarjes nga Young Zerka, Ronela Hajati ka bërë një postim në llogarinë e saj në Instagram që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja ka treguar këngën me të cilën dëshiron të hapë dasmën e saj edhe pse ende nuk është në një lidhje.

Bëhet fjalë për këngën e titulluar “Is This Love” nga Whitnesnake, të cilën vetë Ronela e shoqëron nga pas.

Vitin e kaluar, këngëtarja në një intervistë për “Në kurthin e Piter Pan” u shpreh se është vetëm, pra beqare dhe e fokusuar te puna, duke konfirmuar ndarjen nga Young Zerka.

Ajo nuk dha një arsye specifike këngëtarja, por u shpreh se Zoti i di më mirë ca gjëra dhe ndonjëherë është e kotë të kërkojmë gjëra që nuk e dimë nëse do të bëhen.

Në një intervistë tjetër, autorja e hitit “Lage” tregoi se aktualisht është e fokusuar vetëm te puna, e megjithatë tha se njeriu nuk mjaftohet asnjëherë as kur është ‘single’ e as kur është në një lidhje.

Teksa të gjithë besonin se çifti do të rikthehej sërish, diçka e tillë nuk ndodhi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat