Rina Balaj shfaqet provokuese në xhirimet e klipit të ri, ndërsa vë në pah gjoksin atraktiv

Bota e Yjeve

Rina Balaj shfaqet provokuese në xhirimet e klipit të ri, ndërsa vë në pah gjoksin atraktiv

Më: 19 janar 2021 Në ora: 18:33
Rina Balaj

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, i ka të shpeshta paraqitjet provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku ka pozuar sipër një tavoline.

Teksa ishte me shikim nga kamera, vëmendja të madhe mori pjesa e dekoltesë së hapur, e cila bëri që të vihet në pah gjoksi atraktiv i saj.

“Rosita…me ty smuj me kon”, shkroi reperja nga Istogu në mbishkrimin e këtij imazhi, duke zbuluar kështu një pjesë të tekstit nga kënga e saj e re.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat atraktive trupore.

Rina përndryshe është në përfundim e sipër të projekteve të reja muzikore, që do të jenë të gatshme së shpejti për fansat.

Nga ana e jetës private, ajo është në një gjendje emocionale teqetë teksa shijon lidhjen me reperin Sin Boy. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat