E veshur tërësisht në të zeza, Ivanka Trump i thotë ‘lamtumirë’ Shtëpisë së Bardhë

Bota e Yjeve

E veshur tërësisht në të zeza, Ivanka Trump i thotë ‘lamtumirë’ Shtëpisë së Bardhë

Më: 20 janar 2021 Në ora: 11:01
Ivanka Trump

Ivanka Trump u pa me një vështrim të zymtë, e veshur me të zeza derisa po largohej nga shtëpia e saj në ditën e fundit të babait të saj në Shtëpinë e Bardhë.

Ivanka Trump lëshoi një shikim të zymtë kur ajo doli nga shtëpia e saj në Uashington, në ditën e fundit të presidencës së babait të saj, shkruan Daily Mail.

39-vjeçarja duket se i bëri të qarta ndjenjat e saj rreth orëve të fundit të familjes së saj në Shtëpinë e Bardhë dhe fundin e kohës si Vajza e Parë, me pamjen e zbutur, një lëvizje e dukshme larg veshjes së kuqe me të cilën ajo u shfaq në daljen e saj të fundit publike javën e kaluar.

Ivanka u fotografua duke lënë shtëpinë e saj të martën në mëngjes dhe duke u futur në një SUV të Shërbimit Sekret në pritje, duke ndezur një valë të shpejtë te fotografët në pritje para se të drejtohej në Shtëpinë e Bardhë, pak më shumë se 24 orë para se Joe Biden të inaugurohet si President .

Ivanka u shfaq plot stil për ditën e saj të fundit si Vajza e Parë, e veshur me një pallto të zezë asimetrike Alexander McQueen prej 4600 dollarësh, të cilën ajo e kombinoi me taka të zeza dhe një maskë me lule.

Ajo e kompletoi pamjen me një gjerdan të artë, ndërsa flokët e saj bjonde i kishte lëshuar rreth shpatullave.

Udhëtimi i mëngjesit të së martës në Shtëpinë e Bardhë mund të jetë i fundit i Ivankës, kuptohet që ajo nuk do të marrë pjesë në inaugurimin e Biden të mërkurën, pavarësisht se fillimisht kishte ndërmend të bënte një paraqitje.

DailyMail zbuloi në fillim të këtij muaji se nëna e tre fëmijëve kishte shpresuar të shpëtonte karrierën e saj politike duke aspiruar të marrë pjesë në këtë ngjarje, megjithatë kuptohet që ajo që atëherë ka ndryshuar mendje pasi babai i saj u zemërua mbi këtë vendim të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat