Reagon këngëtarja shqiptare, “Paska mbaruar pandemia kur don politika?

Bota e Yjeve

Reagon këngëtarja shqiptare, “Paska mbaruar pandemia kur don politika?

Më: 27 janar 2021 Në ora: 00:43
Rovena Stefa

Rovena Stefa ka shprehur pakënaqësinë e saj ndaj politikanëve.

Me afrimin e zgjedhjeve, artistët kanë nisur reagimet rreth tubimeve publike që po mbahen nga politikanët e vendit tonë, ku mbajtja e ahengjëve është anuluar.

Nder ta është edhe këngëtarja Rovena Stefa e cila ka shprehur pakënaqësinë e saj ndaj politikanëve me një postim të bërë në Instastory e saj.

Image

“Paska mbaruar pandemia kur don politika fushatë? Po dasmat pse nuk i lejojnë?”, ka shkruar artistja.

Në këtë foto shihet një numër i madh i njerëzve të cilët janë mbledhur, e ku sipas fotografisë nuk ka distancë dhe njerëzit rrezikojnë shëndetin e tyre nga Covid-19.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat