Shoqja e Kylie bën kërkesën e fortë: Kush do më shoqëroj për 14 shkurt?

Bota e Yjeve

Shoqja e Kylie bën kërkesën e fortë: Kush do më shoqëroj për 14 shkurt?

Më: 2 shkurt 2021 Në ora: 01:13
Modelja e njohur, Anastasia Karanikolaou

Modelja e njohur, Anastasia Karanikolaou e cila u bë e njohur edhe më shumë falë miqësisë me Kylie Jenner, vazhdon të provokoj ndjekësit me ekspozimet në rrjetet sociale.

Pasi jemi në muajin shkurt, e që data 14 njihet si dita e të dashuruarve, ajo bëri një kërkesë interesante duke u shfaqur e zhveshur në bikine.

“A është dikush i lirë me datën 14 shkurt”, shkroi modelja ku pak minuta pas publikimit mori komente të shumta.

Image

Po ju, a do të dëshironit të ishit shoqëruesi i saj?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat