Në ditët e fundit të shtazënisë, modelja e njohur zhvishet lakuriq para pasqyrës

Bota e Yjeve

Në ditët e fundit të shtazënisë, modelja e njohur zhvishet lakuriq para pasqyrës

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 20:14
Emily Ratajkowski

Emily pozoi tërësisht e zhveshur.

Emily Ratajkowski është një prej modeleve më të komentuara sidomos për paraqitjet tejet të ekspozuara.

Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat u shfaq tërësisht e zhveshur para pasqyrës.

Ajo është në prag të lindjes dhe as në këto momente nuk e ka problem të provokojë me paraqitjet në rrjete sociale.

“Ndonjëherë ndihem si Winnie Pooh në formë njerëzore, herë të tjera si një perëndeshë e pjellorisë me vithe me lëng. E mora këtë në një ditë ku po ndieja këtë të fundit. Sido që të jetë e di që do ta humbas këtë bark dhe ato goditje shumë shpejt”, shkruan modelja.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat