Modelja me belin e hollë dhe të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Modelja me belin e hollë dhe të pasmet gjigante

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 10:40
Eriana Blanco

Eriana Blanco ka një trup marramendës dhe forma tejet provokuese.

Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron  të tregojë linjat e saj perfekte.

Eriana numëron mbi 3 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente në fotot e saj provokuese.

Image
Eriana Blanco

Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat