Bashkëshortja e futbollistit të famshëm çmend rrjetin me pozat nudo

Bota e Yjeve

Bashkëshortja e futbollistit të famshëm çmend rrjetin me pozat nudo

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 23:05
Filine Ropstorf

Bashkëshortja e Niklas Bendtner, Filine Ropstorf ka “çmendur” ndjekësit me disa postime nudo në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram” ku modelja daneze në një nga fotot kishte shkruar:

“Mesa duket disa gjobiten për personat që veshin rroba që i kanë blerë vetë.

Ndërsa unë nuk po mundem të vesh rroba dhe të publikoj foto me rroba veshur.”

Bukuroshja daneze ka mahnitur fansat me format e saj duke marrë shumë pëlqime në fotot e publikuara.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat