Fotot hot/ Nuk dini çfarë të vishni? Basketbollistja seksi ka një këshillë: Dilni topless

Bota e Yjeve

Fotot hot/ Nuk dini çfarë të vishni? Basketbollistja seksi ka një këshillë: Dilni topless

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 07:08
Valentina Vignali

Nëse nuk dini çfarë të vishni, basketbollistja italiane Valentina Vignali ka një këshillë për ju.

29-vjeçarja publikoi një foto topless dhe shkroi: “Nëse nuk dini çfarë të vishni, mos vish asgjë”.

Valentina Vignali dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse teksa pozoi para pasqyrës e veshur vetëm me xhinse dhe mbulonte gjoksin me duar.

Në fakt, në profilin e saj në Instagram, ku ka mbi 2.3 milion ndjekës, ajo publikon çdo ditë foto të reja ku tregon fizikun e saj që të lë pa frymë dhe çmend fansat.

Modelja ka pozuar vazhdimisht për marka shumë të rëndësishme si Victoria’s Secret.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat