Jennifer Lopez bën fotosesion për martesë, vishet me fustan të bardhë

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez bën fotosesion për martesë, vishet me fustan të bardhë

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 13:08
Jennifer Lopez

JLo ka zbuluar pak nga seti i ri fotografik.

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka publikuar disa fotografi, të realizuara gjatë setit për dasmë, por nuk preferoi të zbulonte shumë detaje.

Ajo postoi fillimisht fotografi të disa luleve, të cilat do ta zbukuronin ambientin ku do të fotografohet këngëtarja.

Image

Më pastaj, ajo solli një foto, ku shfaqet e veshur me fustan nusërie, në të cilin dukej mahnitëse si çdo herë dhe kishte kapur flokët lart.

Image

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar që të martohen vitin e kaluar, por pandemia ua prishi planet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat