Qenka një person brenda familjes që paska mbështetur largimin e Meghan dhe Harry-t nga Pallati Mbretëror!

Bota e Yjeve

Qenka një person brenda familjes që paska mbështetur largimin e Meghan dhe Harry-t nga Pallati Mbretëror!

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 16:51
Meghan dhe Harry

Meghan Markle dhe Princ Harry hoqën dorë me vullnet të plotë nga titujt mbretërorë, duke u larguar nga Pallati Mbretëror për të vazhduar të qetë jetën e tyre.

Shumë shpejt, vogëlushi i tyre Archie do të jetë vëlla i madh pasi Meghan është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë.

Largimi i çifitit nga Pallati Mbretëror ishte më i komentuari i kohëve të fundit, teksa u tha se Mbretëreshës nuk i kishte pëlqyer aspak ky vendim, por kishte vendosur ta respektonte.

Familjarët u dukën se nuk ishin dakord, por mediat e huaja bëjnë të ditur se ishte një person mes tyre i cili mbështeti largimin e Harry-t dhe Meghan-it.

Bëhet fjalë për hallën e Dukës, Princeshë Anne.

Ajo është shprehur se largimi i çiftit ishte gjëja më e mirë që mund të bënin.

Rikujtojmë se Meghan dhe Harry e njoftuan lajmin e tyre të shtatzënisë përmes një fotografie bardhë e zi, ku Meghan shfaqet e shtrirë në prehrin e Harry-t. Dukesha e Sussex-it mbante veshur një fustan nga Carolina Herrera.

Image
Princeshë Anne
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat