Tayna publikon foto plot makijazh, por vëmendja diku tjetër

Bota e Yjeve

Tayna publikon foto plot makijazh, por vëmendja diku tjetër

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 17:33
Tayna

E veshur me të brendshme të markës ”Louis Vuitton”, Tayna ka zbuluar nga asetet e saj.

Kjo është fotografia e dytë që Tayna publikon e veshur në këtë mënyre duke mos zbuluar se për çka bëhet fjalë.

Përveç veshjes, këngëtarja ka vendosur edhe makijazh e cila ka pozuar brenda një ambienti të brendshëm dhe komod por vëmendjen e marrin linjat e saj trupore.

Ndryshe, Tayna nuk ka shumë ditë që ka publikuar bashkëpunimin me Flori Mumajesin, ”Magdalena” i cili ka arritur 2.5 milionë shikime në YouTube.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat