Bebe Rexha pozon joshëse në të zeza teksa tregon reçipetat

Bota e Yjeve

Bebe Rexha pozon joshëse në të zeza teksa tregon reçipetat

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 08:27
Bebe Rexha

Këngëtarja është shfaqur provokuese në paraqitjen e fundit.

E veshur me ngjyrë të zezë, Bebe Rexha ka zbërthyer këmishën derisa ka zbuluar të brendshmet.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar imazhin i cili arriti të pëlqehet mjaft shumë nga ndjekësit dhe fansat e këngëtares që nuk janë të pakët.

Ajo ka vendosur makijazh dhe bizhuteri duke e kombinuar me veshjen që ka zgjedhur.

Ndryshe, Bebe Rexha së fundi njoftoi se është duke punuar për albumin e saj të ri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat