Morena shijon motin e ngrohtë rrugëve të Turqisë, tregon këmbët në pantallona super të shkurtër

Bota e Yjeve

Morena shijon motin e ngrohtë rrugëve të Turqisë, tregon këmbët në pantallona super të shkurtër

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 16:51
Morena Taraku

Morena solli fotografi atraktive në këtë ditë të ngrohtë.

Këngëtarja Morena Taraku vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve me fotografitë që i ndan në rrjete sociale

Artistja, së fundi postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet brenda një veture luksoze.

Ajo po shëtitej dhe njëkohësisht po e shijonte motin e ngrohtë, teksa mori pozë tejet provokuese në veturv.

Morena ekspozoi këmbët seksi e veshur me pantallona të shkurtët dhe këmishë të gjerë, ndërsa dukej në formë shumë të mirë.

Ndryshe, kënga e fundit e Morena Tarakut është “Money”, të cilën e solli në duet me Feron. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat