Dua Lipa thekson format trupore teksa fotografohet në të brendshme

Bota e Yjeve

Dua Lipa thekson format trupore teksa fotografohet në të brendshme

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 19:17
Dua Lipa

Dua duket mahnitëse në fotot e fundit.

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi ka realizuar disa imazhe të reja.

Në këto fotografi, ajo reklamon koleksionin e ri të brendit “Puma”, ndërsa shfaqet shumë atraktive.

Image

Në njërën nga fotot, këngëtarja ishte veshur në të brendshme, duke vënë në plan të parë fizikun në formë shumë të mirë.

Në fotografinë tjetër, ajo tregoi atletet dhe bluzën nga “Puma”, teksa provokoi me këmbët.

Kujtojmë se Dua Lipa aktualisht po e shijon suksesin e këngës “We’re Good”, ndërsa po punon për projektet e reja. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat