Jessica, drithëruese në bikine

Bota e Yjeve

Jessica, drithëruese në bikine

Më: 1 mars 2021 Në ora: 20:36
Jessi James Decker

Jessi James Decker (32) ka shpërndarë disa foto nga udhëtimi i saj në Republikën Dominikane: “Kulturë drithëruese, rërë i bardh i plazheve, ushqim i shëndetshëm”, ka shkruar këngëtarja

Këngëtarja e muzikës Country (popullore) ka treguar linjat e saj seksi me disa foto të hënën.

Byukuroshja ka tregur foto të nxehta derisa shihet duke pozuar afër një palme në Republikën Domenikane.

“Ende duke ëndërruar për udhëtimin e fundit në Republikën Demonikane”, ka thënë ajo.

“Tashmë po rishikoj mundësinë që të rikthehem. Kulturë drithëruese, plazhe rërë të bardh pa fund, ushqim i shijshëm dhe shumë gjëra të tjera”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat