Dhurata Dora publikon fotografi të reja nga pushimet luksoze

Bota e Yjeve

Dhurata Dora publikon fotografi të reja nga pushimet luksoze

Më: 3 mars 2021 Në ora: 20:41
Dhurata Dora

Dhurata Dora ka pozuar me bikini ngjyrë të zezë teksa shihet se po shijon në maksimum pushimet.

Ajo ka postuar dy fotografi nga plazhi derisa ka vendosur edhe syze në sy.

Dhurata mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit duke i shkruar komente të shumta pozitive për dukjen.

Rikujtojmë se, bashkë me grimerin Arbër Bytyqin, Dhurata ka shkuar në pushime.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat