Rita Ora pozon me veshje sportive ngjyrë të zezë teksa shfaqet pa makijazh

Bota e Yjeve

Rita Ora pozon me veshje sportive ngjyrë të zezë teksa shfaqet pa makijazh

Më: 4 mars 2021 Në ora: 13:31
Rita Ora

Këngëtarja aktualisht është duke qëndruar në Australi.

Rita Ora pas performancës në emisionin e Jimmy Fallon ka treguar linjat e bukura trupore përmes dy imazheve të publikuara

Artistja e njohur pozoi me dekoltenë e hapur teksa tregoi barkun e tonifikuar me veshje sportive ngjyrë të zezë.

Ajo e kombinoi dukjen me bizhuteri prej ari dhe zgjodhi rehati në këmbë me atlete të markës “NIKE”.

Rita e theksoi bukurinë natyrale pa makijazh, flokët bionde u pa se i kishte kapur të cilat i dukeshin paksa të çrregulluara.

Ndryshe, ajo këto fotografi i publikoi në Instagram duke shkruar në mbishkrim “Provat”

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat