Tayna josh me dukjen në fustanin rrjetë e plot shkëlqim

Bota e Yjeve

Tayna josh me dukjen në fustanin rrjetë e plot shkëlqim

Më: 4 mars 2021 Në ora: 17:38
Tayna

Rep-artistja Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, ajo erdhi tejet atraktive në tri fotografitë ku shfaqet e grimuar e me flokë të lëshuara në kraharor.

Tayna kishte veshur një fustan prej rrjete e me shkëlqim, në të cilin dukej për mrekulli dhe pranoi komente pozitive nga fansat.

Këto foto vijnë pasi artistja shijoi disa ditë të mira pushimi, për t’u mbushur energji për projektet e reja.

Kujtojmë se “Magdalena” mbetet kënga e fundit e Taynës, të cilën e solli në duet me Flori Mumajesin dhe mori mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat