Promovon bizhuteritë, por vëmendja shkon tek gjoksi i zhveshur

Bota e Yjeve

Promovon bizhuteritë, por vëmendja shkon tek gjoksi i zhveshur

Nga: Bota sot Më: 4 mars 2021 Në ora: 18:50
Kristin Cavallari

Kristin Cavallari ka publikuar katër foto në Instagram për të promovuar linjën e saj të bizhuterive Uncommon James.

Veteranja 34 vjeqare e Hills dukej mahnitëse në bizhuteritë e saj ngjyrë ari nga koleksioni i saj i suksesshëm.

“Kjo është më e afërta dhe më e dashura për zemrën time gjatë viteve të kaluara, fluturat janë një shenjë për të gjitha kohët e mija të vështira…dhe ne kemi një kolekso me flutura me të cilat janë obsesionuar”, ka shkruar ajo.

Edhe veshja e saj mori shumë vëmendje, e veshur shkurt dhe në të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat