Momenti më i sikletshëm! Fansi i tregon organin gjenital Bebe Rexhës në video live!

Bota e Yjeve

Momenti më i sikletshëm! Fansi i tregon organin gjenital Bebe Rexhës në video live!

Më: 5 mars 2021 Në ora: 12:41
Bebe Rexhe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, gjeti pak kohë të lirë për t’iu përkushtuar ndjekësve të saj në Instagram dhe për të komunikuar me ta.

Ajo realizoi një video live ku i dha mundësinë të gjithëve të futeshin live me të e të bashkëbisedonin edhe nëpërmjet videos.

Mirëpo, ndodhin edhe situata të sikletshme e të papritura si kjo që i ndodhi Bebes, së cilës iu fut në video live një fans i cili bëri një veprim fare të papërshtatshëm.

Ai i tregoi këngëtares organin gjenital, ndërsa ajo u tmerrua dhe bërtiti menjëherë sapo e pa, duke i kërkuar të largohej.

Epo, në video live ndodhin edhe këto!

Bebe Rexha, shënoi një ndër arritjet më të mëdha të karrierës në janar të këtij viti.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat