Brad Pitt fotografohet i përgjakur dhe mavijosur gjatë xhirimit të skenave të filmit të ri

Bota e Yjeve

Brad Pitt fotografohet i përgjakur dhe mavijosur gjatë xhirimit të skenave të filmit të ri

Më: 5 mars 2021 Në ora: 18:04
Bradf Pitt

Bradf Pitt po xhironte “Bullet Train” me aktoren Joey King.

Brad Pitt dukej i përgjakur dhe i mavijosur pasi filmoi një “përplasje makine” në shesh-xhirimin e filmit të tij të ri.

Ylli i Hollywood-it dukej keq pasi ishte ‘përplasur’ në një skenë të “Bullet Train”, një film në të cilin ai luan një vrasës vdekjeprurës me Joey King.

Image

Gjatë skenës së rëndë, Pitt, 57 vjeç, i cili është përfshirë në një betejë divorci me Angelina Jolie, u pa i veshur me pantallona të gjera dhe një bluzë të bardhë të ndyrë me gjak të rremë në të gjithë krahët e tij.

Më vonë, ai veshi një mburojë plastike për fytyrën dhe mbuloi gojën dhe hundën në një moment për të ndaluar përhapjen e COVID-19 në set, ndërsa bashkë-ylli i tij Joey gjithashtu vuri një maskë fytyre.

Aktorja gjithashtu dukej e mavijosur ndërsa filmoi skenën e filmit me Brad.

Image

Në “Bullet Train”, disa vrasës përfundojnë në të njëjtin tren me misione të ndryshme për të vrarë, por ata mund të jenë të lidhur të gjithë me njëri-tjetrin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat