Rihanna fotografohet në New York me një kombinim të veshjes që nuk pritej

Bota e Yjeve

Rihanna fotografohet në New York me një kombinim të veshjes që nuk pritej

Më: 7 mars 2021 Në ora: 08:46
Rihanna

Rihanna u fotografua në New York City të premten në mbrëmje.

Këngëtarja është parë me disa miq të saj duke hyrë në një nga lokalet atje.

Rihanna kishte veshur një xhaketë me ngjyrë blu dhe të zezë të përshtatshme për ta mbajtur veten të ngrohtë në temperaturat e ftohta të dimrit.

Image

Ajo e shoqëroi veshjen e saj me një palë pantallona të cilat i binin në kontrast me një set këpucësh të bardha me takë të lartë.

Kantautorja mbajti me vete një çantë të vogël gjatë daljes së saj i lidhi flokët e zeza të bukura mbrapa dhe mbante maskën kundër Covid-19.

Dalja e Rihanna vjen më pak se një muaj pasi korporata e mallrave luksoze LVMH njoftoi se ajo kishte ndërprerë prodhimin në linjën e saj ‘Fenty’.

Image

Këngëtarja themeloi markën në vitin 2017 dhe zyrtarisht filloi të ofrojë produkte dy vjet më vonë. Rihanna vazhdoi të gjejë shumë biznese të tjera që shfaqin emrin ‘Fenty’, duke përfshirë linjën e brendshme për femra ‘Fenty x Savage’.

Artistja shpesh paraqitet në materialet promovuese të markës së veshjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat