Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë

Bota e Yjeve

Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 10:39
Hope Beel

Hope Beel është një influencuese dhe modele Instagrami e cila është bërë e njohur falë fotove të saj ku tregon fizikun marramendës.

Ajo është kthyer në një frymëzim për hsumë vajza në rrjetet scilae pasi tregon se me përkushtim dhe kujdes në mënyrën e të ushqyerit mund të arrini të keni ntrupin që dëshironi.

Hope publikon shpesh foto me bikinni ku nxjerr në pah format e saj perfekte.

Image
Hope Beel

Beel numëron mbi 1.6 milionë ndjekës në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat