Ylli i “Pussycat Dolls”, Jessica Sutta njofton se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë

Bota e Yjeve

Ylli i “Pussycat Dolls”, Jessica Sutta njofton se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 16:50
Jessica Sutta

Ylli i Pussycat Dolls Jessica Sutta ka njoftuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja dhe valltarja 38-vjeçare po pret një djalë me burrin e saj Mikey Marquart dhe ata tashmë kanë zgjedhur një emër

“Ka qenë një vit emocionues për mua deri më tani. Kam disa lajme të çmendura për të ndarë. Unë po pres një fëmijë,” i tha ajo Entertainment Tonight

Image

Ajo zbuloi se tashmë e ka mbiquajtur djalin e saj të palindur MJ, edhe pse nuk është e sigurt që do të qëndrojë.

“Unë kam një djalë të vogël me emrin M.J. Thjesht ka qenë një udhëtim i pabesueshëm. Çfarë një dhuratë të bukur që më dha 2020 “, tha ajo.

“Ai mua më duket si një M.J, por ai mund të jetë një Mikey, një Jesse, një Sion, ose ndoshta ai do të gjejë emrin e tij kur të rritet”, shtoi ylli.

“Çfarëdo që ai dëshiron. Është jeta e tij. Unë thjesht do të kem kënaqësinë të jem nëna e tij dhe do ta lë të jetojë dhe të jetë pikërisht ai që dëshiron të jetë.”

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat