Chrissy Teigen mbulohet nga veshja me 'tyl'

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen mbulohet nga veshja me 'tyl'

Nga: Bota sot Më: 8 mars 2021 Në ora: 09:45
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen dhe John Legend dukeshin më të dashuruar se kurrë më parë kur të shtunën në mbrëmje dolën në një darkë në New York City për një darkë intime.

Zogjët e dashuruar u panë duke shëtitur në Manhattan East Village, derisa kishin dalë në darkë pa fëmijët.

Chrissy kishte zgjedhur rroba me tyl të verdhë dhe i kishte kombinuar me xhinse.

Ndryshe nga ajo, burri i saj John ishte veshur me rroba më të trasha derisa ecnin dorë për dorë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat