Meghan pretendon se ajo kishte mendime për t`u vetëvrarë kur ishte pesë muaj shtatzënë

Bota e Yjeve

Meghan pretendon se ajo kishte mendime për t`u vetëvrarë kur ishte pesë muaj shtatzënë

Më: 8 mars 2021 Në ora: 16:29
Meghan Markle dhe Harry

Çifti zbuluan se ata nuk dëshirojnë që Archie të bëhet princ sepse ata nuk e duan atë jetë për të.

Familja Mbretërore u shqetësua këtë mëngjes pasi Meghan Markle zbuloi me lot se stresi i jetës mbretërore e bëri atë të mendonte vetëvrasjen kur ajo ishte pesë muaj shtatzënë teksa pretendoi Archie iu mohua titulli i princit sepse ai ishte i racës së përzier dhe tha Kate Middleton e bëri atë të qante para se ajo të martohej me Harry në një intervistë bombë me Oprah Winfrey

Mbretëresha nuk besohet të ketë shikuar shfaqjen, transmetuar në orën 20:00 me kohën Lindore në SHBA dhe 1 të mëngjesit me kohën e Mbretërisë së Bashkuar, por do të informohet këtë mëngjes nga ndihmësit për pretendimet e bujshme të bëra nga nipi i saj dhe gruaja e tij që mund të dëmtojnë reputacionin e Familja Mbretërore në të gjithë globin.

Image

Dukesha e Sussex i tha Oprah se ajo ‘nuk mund të lihej vetëm’ dhe i tha burrit të saj se ‘nuk donte të ishte më gjallë’ para se të pretendonte se departamenti i BN të Pallatit Buckingham e injoroi lutjen e saj për ndihmë sepse ajo nuk ishte punonjëse “e paguar”.

Ajo tha se pasi i besoi burrit të saj, ajo u detyrua të shkonte në Royal Albert Hall për një ngjarje bamirësie në Janar 2019, duke pretenduar fotot nga ajo natë ‘më përndjekin’. Ajo i tha Oprah-it se më vonë u takua me një nga miqtë më të mirë të Diana-s, Princesha e Uellsit, sepse ndihej e pambështetur nga pallati.

Ajo tha: ‘Kur u bashkova me atë familje, ajo ishte hera e fundit që pashë pasaportën time, lejen e timonit, çelësat e mi – e gjithë kjo kthehet mbrapsht’. Meghan tha që Harry kishte ‘shpëtuar jetën time’ duke pranuar të transferohej në Los Angeles.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat