Arbenita Ismajli ndan pamjet e përqafuar me Feron

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli ndan pamjet e përqafuar me Feron

Më: 14 mars 2021 Në ora: 07:58
Arbenita Ismajli dhe reperi Fero

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi është shfaqur së bashku me partnerin e saj, Feron, me të cilin tashmë kanë disa vite që janë në lidhje dashurie dhe së fundmi publikuan lajmin se po bëhen prindër të një vajze.

Përmes Instastoryt ajo erdhi me disa paraqitje në shoqërinë e partnerit të saj, Feros.

Të dy dukeshin mjaft dashuruar dhe të lumtur për të kaluar kohë së bashku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat