I shkruan Festës: Vishu pak se ‘spo mundet gjyshja me t’pa kështu

Bota e Yjeve

I shkruan Festës: Vishu pak se ‘spo mundet gjyshja me t’pa kështu

Më: 4 prill 2021 Në ora: 00:47
Festa Qoqaj

Festa Qoqaj dikur ishte emër i panjohur.

Nga një vajzë e thjeshtë, u bë influinciere në instagram e më pas moderatore.

Festa madje konsiderohet si një nga femrat më seksi të ekranit, por edhe si një blogere e tillë.

Image

Jo rrallë herë ajo e tepron me ekspozimin e trupit duke u zhveshur tej mase.

Edhe në imazhet e fundit ka vepruar ngjashëm.

Image

E dikush prej ndjekësve i tha: “Vishu pak se s’po mundet me t’pa gjyshja kështu”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat