Vajza e ish-futbollistit anglez çmend rrjetin me foton për Pashkët

Bota e Yjeve

Vajza e ish-futbollistit anglez çmend rrjetin me foton për Pashkët

Më: 5 prill 2021 Në ora: 13:25
Bianca Gascoigne

Prej kohësh ajo ka punuar me të dashurin e saj trajner fitnesi gjatë karantinës për të mbajtur trupin në super formë.

Dhe bëhet fjalë për vajzën e ish futbollistit anglez Gascoigne, modelja Bianca Gascoigne e cila  ka vërtetuar më së miri këtë me fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagam  ku tregon format e saja perfekte.

Dhe së fundmi ajo ka qënë në qëndër të mediave rozë për shkakt të fotos si lepur me rastin e Pashkëve.

Modelja shihet në foto e veshur me të brendshme të zeza dhe në kokë mban veshët e lepurushit.

'Gëzuar Pashkët' shkruan krahas fotos Gascoigne.

Foto e publikuar ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente brenda pak orësh.

Si gjithmonë dhe kësaj radhe bukuroshja bjonde tërhoqi vëmëndje.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat