Rikthehet pas sa kohe në rrjetet sociale, ish-miss Kosova Zana Krasniqi merr vëmendje me pozat atraktive

Bota e Yjeve

Rikthehet pas sa kohe në rrjetet sociale, ish-miss Kosova Zana Krasniqi merr vëmendje me pozat atraktive

Më: 8 prill 2021 Në ora: 06:52
Zana Krasniqi

Miss Kosova e shpallur në vitin 2008, Zana Krasniqi ka bërë që sërish t’i rikthehet vëmendja.

Modelja e njohur shqiptare është njohur për vite me radhë për bukurinë e saj natyrale e cila ia mundësoi edhe zgjedhjen miss vite më parë.

Edhe pse asokohe e angazhuar në botën e showbizzit ajo është distancuar vitet e fundit duke iu përkushtuar më shumë familjes.

E së fundi, është rikthyer me një set fotografik të realizuar nga fotografi Artan Korenica duke venë në pah bukurinë e saj të pakrahasueshme.

Në profilin zytar në Instagram publikoi imazhet në të cilat mori komente të shumta nga miqtë dhe ndjekësit e saj duke e konsideruar edhe ikonë të bukurisë.

Theksojmë se, Zana është e martuar dhe nga martesa e saj ka tre fëmijë dhe pikërisht angazhimi me familjen e ka distancuar nga bota e showbizzit për vite më radhë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat