Rita Ora duket shumë mbresëlënëse

Bota e Yjeve

Rita Ora duket shumë mbresëlënëse

Nga: Bota sot Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:12
Rita Ora

Ajo tashmë nuk është e panjohur për fotot e saj glamuroze në Instagram.

Dhe Rita Ora dukej shumë senzacionale kur ndau disa pamje të jashtëzakonshme në Instagram të enjten.

Këngëtarja e hitit Hot Right Now ka shpërndarë kornizën e saj të hollë dhe belin e hollë me një fustan të zi derisa po pozonte para kamerës.

Ajo ka veshur një fustan të shkurtër ngjitur për trupi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat