Britney Spears vishet ngushtë, ndan një video argëtuese

Bota e Yjeve

Britney Spears vishet ngushtë, ndan një video argëtuese

Nga: Bota sot Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:33
Britney Spears

Ajo së fundi ka mohuar pretendimet se nuk ka kontroll mbi aktivitetin e saj në Instagram pasi u bë një postim në lidhje me dokumentarin e diskutueshëm Framing Britney Spears.

Dhe Britney Spears vuri dramën pas saj, derisa ndau një video argëtuese me një kostum të pastër me leopard.

Në videon e Instagramit për Pharrell Williams 'Happy', këngëtarja 39 vjeqare provoi një koleksion veshjesh, derisa bënte shaka për humbjen e maskës.

Ajo kishte veshur veshje të ngushta duke shfaqur trupin e saj të mirëmbajtur./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat