Pendohet për operacionet, ka një këshillë për motrën e saj

Bota e Yjeve

Pendohet për operacionet, ka një këshillë për motrën e saj

Nga: Bota sot Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:39
Jess Wright

Jess Wright kishte frikë se motra e saj e vogël do të binte në kurthin e operacionit dhe tha do të ma thyente zemren duke parë vajzat e reja që ndryshojnë fytyrën.

Ish ylli i Towie tha për MailOnline se është lehtësuar nga Love Island dhe po kërkon një pamje natyrale të saj.

Modelja zotohet të mos ndryshojë kurrë në mënyrë dramatike në pamje e saj.

Ajo ka realizuar një set të ri fotografish me veshje të brendshme nga Pour Moi dhe Jess tha se ajo është mirënjohëse se motra e saj modele Natalya shpëtoi pa rënë viktimë e buzëve dhe faqeve të mëdha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat