Kejvina Kthella pozon krah reperit me famë botërore: S’ka rëndësi sa keq kam dalë

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella pozon krah reperit me famë botërore: S’ka rëndësi sa keq kam dalë

Më: 9 prill 2021 Në ora: 16:25
Kejvina Kthella

Kejvina u fotografua me yllin ndërkombëtar.

Kejvina Kthella është ndër modelet më të njohura shqiptare dhe njëherësh shumë e suksesshme.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell fotografi atraktive, duke rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi, Kejvina u fotografua krah reperit French Montana, teksa ishte veshur atraktive në kostum të kuq.

“S’ka rëndësi sa keq kam dal, përshëndetje French Montana”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Kejvina Kthella shumë shpesh pozon edhe për brende të njohura brenda e jashtë vendit. 

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat